KKK

Oleme valmis vastama kõigile meie teenuseid puudutavatele küsimustele ning lahkesti valmis jagama lisainfot. Küsi lisainfot: +372 5627 2798

Oleme valmis vastama kõigile
meie teenuseid puudutavatele küsimustele ning lahkesti valmis jagama lisainfot. Küsi lisainfot:
+372 5627 2798

Korduma kippuvad küsimused ja vastused Maxcleani teenuste kohta:

Üldised küsimused

Võid olla kodus või mitte, see ei ole probleem.

Kui koristamise ajal kodus oled, siis väga palume, et vaataksid võimalusel kohe peale puhastusteenuse osutamist töö üle. 

Kui Sa kodus ei ole siis saame lisateenusena pakkuda võtmetele järele tulemist ja tagasitoomist 0.5€/km.

Alustame siis, kui soovid, et me alustaksime. Enamasti saame tulla juba järgmisel päeval, kuid, kui tellid akende puhastamise seest-väljast ning on vaja kasutada tõstukit, siis võiks puhastamine toimuda minimaalselt 2 päeva peale päringu esitamist.

Meie töövahendid on uued ja hoolikalt valitud. Kui juhtub, et mõni ese koristuse käigus puruneb, siis kindlustus hüvitab kõik kulud, et ese asendada/parandada.

Anna meile kindlasti teada. Saada meile kannatada saanud kohtadest fotod ja me saadame need kindlustusele kahju hüvitamiseks.

Anna meile kindlasti teada, tuleme järgmisel päeval kohale ja parandame kõik puudused tasuta.

Palume tasuda peale teenuse osutamist kohapeal sularahas. Kui see võimalus puudub, saadame arve meilile tasumiseks pangaülekandega.

Kodu on meie kõigi jaoks personaalne ning seepärast suhtume kodukoristuse korraldamisel kliendi turvatunde ning konfidentsiaalsusse suure tähelepanuga.

Kõik meie töötajad on ametliku lepingu alusel tööl ning peavad kinni konfidentsiaalsuse lepingust tagamaks meie klientide turvalisuse ja professionaalse teenindamise.

Sõbralikud lemmikloomad meie tööd ei sega, kuid loomulikult ei taha me ka, et Sinu pere lemmikud ennast ebamugvalat tunneksid.

Kui Sinu lemmikloom kardab võõraid inimesi või võib ehmatada näiteks tolmuimeja müra peale, võib olla hea mõte ajutiselt viia lemmikloom teise tuppa või minna temaga õue jalutama.

Kui Sa ise koristuse ajal kodus ei ole, siis kindlasti palume tagada meie töötajate ohtutus ning meid teavitada lemmikute olemasolust.